mBank kusi wolne zawody

opublikowano: 07-02-2014, 00:00

mBank wprowadził do oferty nowy pakiet rachunków dla przedstawicieli wolnych zawodów.

„Ja-profesjonalista” jest skierowany m.in. do lekarzy, adwokatów, informatyków, architektów, fotografików, naukowców i tłumaczy.

W jego ramach profesjonaliści mogą liczyć na jedną opłatę za dwa rachunki, pobieraną w całości z konta firmowego, większą zdolność kredytową, dzięki wyliczaniu jej z uwzględnieniem wpływów na oba konta, bezpłatne przelewy pomiędzy rachunkiem indywidualnym a firmowym, a także bezpłatnewpłaty gotówki na rachunek firmowy w placówkach mBanku.

Przy tym rachunek mBiznes Profesjonalista dostępny w pakiecie umożliwia bezpłatne przelewy do ZUS i US, darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz kartę płatniczą bez opłat.

mKonto Aquaris daje natomiast możliwość korzystania z Conccierge Aquaris, czyli pomocy w załatwianiu spraw prywatnych i firmowych. Jego posiadacze mogą też korzystać z bezpłatnych bankomatów na całym świecie i darmowych usług maklerskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu