MCI Management <MCIM.WA> Powołanie nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej MCI Management S.A. .

opublikowano: 25-06-2002, 19:04

POWOŁANIE NOWEGO PRZEWODNICZĄCEGO RADY NADZORCZEJ MCI MANAGEMENT S.A. .

Raport bieżący nr 41/2002.

Zarząd MCI Management S.A. informuje, że w dniu 24 czerwca 2002 na posiedzeniu Rady Nadzorczej powołano nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej MCI Management S.A. - Pana Kazimierza Czechowicza. Pan Kazimierz Czechowicz jest członkiem Rady Nadzorczej MCI od lipca 1999r i dotychczas pełnił funkcję Wiceprzewodniczącego Rady.

Pan Kazimierz Czechowicz jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. W 1974 roku zdobył tytuł doktora nauk technicznych na Politechnice Wrocławskiej. Odbył staże zagraniczne i pracował jako wykładowca na uczelniach w Anglii, Francji, Iraku, Niemczech, ZSRR. Był założycielem inkubatora przedsiębiorczości na Politechnice Wrocławskiej. Od 1990 roku zarządza przedsiębiorstwami z udziałem podmiotów zagranicznych jako współwłaściciel lub partner. Jest Prezesem Zarządu "Plan Invest Sp.z o.o.", "KPM Meble Sp. z o.o.", Wiceprezesem Zarządu "Secom Sp. z o.o., prokurentem "Microtech International Ltd. Sp. z o.o." oraz prokurentem "Softechnik Sp. z o.o " Działalność prowadzona przez Pana Czechowicza nie jest konkurencyjna w stosunku do MCI.

Data sporządzenia raportu: 25-06-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MCI Management &lt;MCIM.WA> Powołanie nowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej MCI Management S.A. .