MCI zwołuje na 17 maja WZA, chce podwyższyć kapitał o 5 mln zł

opublikowano: 23-04-2004, 09:56

Zarząd MCI Management zwołał na 17 maja zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy. Jedną z proponowanych uchwał jest warunkowe podwyższenie kapitału spółki przez emisję 5 mln akcji.

W proponowanym przez zarząd MCI porządku obrad WZA jest ‘Podjęcie uchwały w sprawie emisji obligacji zamiennych na akcje Spółki serii F, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego w drodze emisji akcji na okaziciela serii F, wyłączenia prawa poboru akcji serii F i obligacji zamiennych na akcje dotychczasowych akcjonariuszy oraz zmiany Statutu Spółki’.

W przypadku przyjęcia przez akcjonariuszy MCI proponowanych powyżej zmian, kapitał zakładowy spółki wynosiłby nie mniej niż 37,8 mln zł i nie więcej niż 42,8 mln zł. Obecnie wynosi 37,8 mln zł. Liczba akcji sięgnęłaby nie mniej niż 37,8 mln i nie więcej niż 42,8 mln akcji o wartości nominalnej 1 zł.

MD

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MCI zwołuje na 17 maja WZA, chce podwyższyć kapitał o 5 mln zł