MetLife partnerem Nest Banku

KWS
opublikowano: 12-02-2018, 15:03
aktualizacja: 12-02-2018, 15:08

Firma ubezpieczeniowa MetLife Polska, specjalizująca się w ubezpieczeniach na życie, funduszach emerytalnych oraz funduszach inwestycyjnych, nawiązała współpracę z Nest Bankiem.

Ubezpieczyciel przygotował dla klientów banku specjalny produkt ochronno-oszczędnościowy Nest Bezpieczna Perspektywa. Jego istotą jest ubezpieczenie na życie z ochroną na wypadek całkowitego i trwałego inwalidztwa. Podstawową polisę można rozszerzyć o dodatkową ochronę zapewniającą wsparcie finansowe w razie nieszczęśliwego wypadku lub problemów ze zdrowiem.

„ Rozwiązanie usług bancassurance, czyli współpraca z instytucjami w zakresie zapewniania im klientom ochrony ubezpieczeniowej, to jeden ze strategicznych celów MetLife w Polsce”– powiedział cytowany w komunikacie Bartłomiej Woźniak, dyrektor Pionu Klienta Instytucjonalnego w MetLife.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KWS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy