Norwegia: mężczyzna zatrzymany za „fatalną” technikę jazdy na nartach

opublikowano: 01-02-2018, 19:20

Do niecodziennej sytuacji doszło w jednym z norweskich miast. Policja zatrzymała mężczyznę, który wybrał się na narty, ale jego zachowanie wzbudziło, jak się okazało słuszne, obawy, donosi serwis „The Local”

Jeden z mieszkańców Konsberga, postanowił w minioną sobotę wrócić na nartach do domu nocą porą. Uznał, ze sięgająca 10 centymetrów pokrywa śnieżna jest wystarczająca dla tego środka transportu. Być może wpływ miał na to fakt wcześniejszego spożycia przez 38-latka kilku drinków.

Jak się jednak okazało, zastosowana przez niego technika jazdy wzbudziła zainteresowanie gapiów, którzy postanowili wezwać policję.

- Patrol musiał zająć się bardzo nietrzeźwym człowiekiem na nartach w centrum Kongsbergu, nie był to ani styl klasyczny, ani cross country – głosi wpis policji na Twitterze.

Na miejscu skonfiskowano „narzędzie przestępstwa”. 

Sam „pseudo narciarz” twierdził, że nie stanowił zagrożenia dla otoczenia, choć jak się okazało, jeździł po chodniku, zaś – jak twierdzi policja – jego stan upojenia bardzo negatywnie przekładał się na technikę narciarską.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Norwegia: mężczyzna zatrzymany za „fatalną” technikę jazdy na nartach