Michał Stępniewski zrezygnował z funkcji członka RN PKN Orlen

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 16-11-2005, 09:02

Michał Stępniewski zrezygnował z funkcji członka rady nadzorczej PKN Orlen w związku z powołaniem go na stanowisko podsekretarza stanu w ministerstwie skarbu - poinformował PKN Orlen w środę w  komunikacie.

Michał Stępniewski zrezygnował z funkcji członka rady nadzorczej PKN Orlen w związku z powołaniem go na stanowisko podsekretarza stanu w ministerstwie skarbu - poinformował PKN Orlen w środę w  komunikacie.

    "Zarząd PKN Orlen (...) w dniu 15 listopada 2005 roku powziął wiadomość o rezygnacji pana Michała Stępniewskiego z funkcji członka rady nadzorczej PKN Orlen z dniem 14 listopada 2005 roku" - podała spółka.

    Michał Stępniewski został powołany w skład rady nadzorczej PKN Orlen 24 czerwca 2004 r. Pełnił funkcję członka Komitetu ds. Strategii i Rozwoju oraz Komitetu ds. Nominacji i Wynagrodzeń, a od 12 kwietnia do 7 lipca 2005 roku - wiceprzewodniczącego rady nadzorczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane