Microsoft sprzedaje już gogle

ŁO, wsj.com
opublikowano: 29-02-2016, 16:36

Microsoft zbiera od poniedziałku zamówienia na gogle HoloLens, ale na razie oferta skierowana jest tylko do producentów aplikacji.

Programiści mogą już zamawiać zestaw Microsoft HoloLens Development Edition, w skład którego wchodzą gogle rozszerzonej rzeczywistości. To kolejny etap rozwoju produktu przed wprowadzeniem go na rynek i zaoferowaniem zwykłym użytkownikom. Gadżet w ofercie dla producentów aplikacji kosztuje 3 tys. USD.  

Gogle HoloLens w akcji
Gogle HoloLens w akcji
Microsoft

Na razie jest dostępny tylko dla twórców aplikacji z USA i Kanady. Pierwsze egzemplarze mają trafić do właścicieli pod koniec marca.  

Microsoft pokazał gogle HoloLens w zeszłym roku. Koncern podkreśla, że do tej pory koncentrował się na kontaktach z producentami aplikacji i klientami komercyjnymi, z którymi zastanawiał się nad możliwościami wykorzystania technologii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, wsj.com

Polecane