Mieszko <MSZK.WA> Raport bieżący 39/2002 Życiorysy nowopowołanych członków rady nadzorczej

ZAKŁADY PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO &quot; MIESZKO &quot; SPÓŁKA AKCYJNA
05-08-2002, 18:41

RAPORT BIEŻĄCY 39/2002 ŻYCIORYSY NOWOPOWOŁANYCH CZŁONKÓW RADY NADZORCZEJ

Zarząd ZPC MIESZKO S.A przedstawia informacje o członkach rady nadzorczej powołanych do rady na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 02.08.2002 r.

1.Pan Roger de Bazelaire ma 46 lat. Posiada dyplom MBA paryskiej szkoły zarzadzania HEC oraz dyplom licencjacki z filozofii Uniwersytetu Sorbońskiego. W czerwcu 2002 zostal powolany na czlonka Zarzadu i Dyrektora Finansowego w TPSA. Poprzednio od roku 1995 Roger de Bazelaire współpracował z Dresdner Kleinwort Capital, działem funduszy inwestycyjnych Grupy Dresdner Bank. W roku 1995 dołączył do PTP-Kleiwort Benson w Warszawie jako dyrektor inwestycyjny, odpowiedzialny za zarzadzanie portfelem spółek w sektorze dóbr konsumpcyjnych w tym trzy największe inwestycje funduszu Victoria, utworzonego w ramach Programu Powszechnej Prywatyzacji. Przeprowadził restrukturyzację spółek w wielu branżach oraz zaangażowany był w analizę nowych inwestycji, przedsięwzięć typu joint venture w Polsce, na Węgrzech, w krajach nadbałtyckich i w Republice Czeskiej. W roku 1999 objął stanowisko Dyrektora Regionalnego w środkowoeuropejskiej organizacji private equity Dresdner Kleinwort Capital, zarzadzającą funduszem Dresdner Kleinwort Benson Emerging Europe Fund o wartości 225 mln USD, przeznaczonym na inwestycje w Europie Środkowo - Wschodniej. Przed dołączeniem do Kleinwort Benson, Roger de Bazelaire spedził sześć lat w Ameryce Łacińskiej pracując dla francuskiej grupy budowlanej Spie-Batignolles jako Dyrektor Finansowo- Administracyjny oraz cztery lata w Paryżu jako Dyrektor Generalny w wydawnictwie książkowym. Włada biegle francuskim, polskim, angielskim i hiszpańskim. Działalność Pana Roger de Bazelaire wykonywana poza przedsiębiorstwem ZPC MIESZKO S.A. nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności ZPC MIESZKO S.A.

2.Pan Andrzej Bartos dołączył do zespołu Dresdner Kleinwort Capital Central & Eastern Europe jako Dyrektor Inwestycyjny w lipcu 2001 roku z DI BRE Banku w Warszawie, gdzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu odpowiedzialnego za działalność na rynku pierwotnym oraz doradztwo corporate finance. W latach 1994 - 1998 pracował w Polskim Banku Rozwoju, w którym w 1998 roku jako Dyrektor Departamentu Rynków Kapitałowych kierował zespołem zajmującym się IPO, rynkiem wtórnym, papierami wartościowymi, prywatyzacjami oraz usługami doradztwa corporate finance. Pan Bartos posiada tytuł Magistra Finansów i Bankowości, uzyskany w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz ukończone szkolenie INSEAD z zakresu Corporate Financial Strategies in Global Markets. Mówi płynnie po polsku i angielsku oraz w stopniu dobrym po niemiecku i rosyjsku. Działalność Pana Andrzeja Bartosa wykonywana poza przedsiębiorstwem ZPC MIESZKO S.A. nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności ZPC MIESZKO S.A.

3. Pan Leszek Muzyczyszyn związany jest z grupa Dresdner Kleinwort Capital od 1996 roku. Od roku 2001 pracuje w Warszawie, aktualnie pełniąc rolę Dyrektora Inwestycyjnego. Od roku 1998 do 2001 pracował w biurze Dresdner Kleinwort Capital w Londynie, gdzie był zaangażowany w inwestycje funduszu w sektorach handlu detalicznego, usług medycznych oraz telekomunikacji. Pomiędzy 1996 a 1998 r. Pan Muzyczyszyn pracował w Polskim Towarzystwie Prywatyzacyjnym-Kleinwort Benson, firmie zarządzającej V NFI Victoria S.A. Pan Muzyczyszyn był odpowiedzialny za sprawy prawne i administracyjne w firmie zarządzającej, był również zaangażowany w szereg projektów inwestycyjnych, transakcji i badań due diligence na rzecz funduszu oraz spółek portfelowych. Pan Muzyczyszyn ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiada tytuł MBA z City University Business School w Londynie. Włada płynnie językiem polskim i angielskim oraz w dobrym stopniu językiem rosyjskim. Działalność Pana Leszka Muzyczyszyna wykonywana poza przedsiębiorstwem ZPC MIESZKO S.A. nie jest konkurencyjna w stosunku do działalności ZPC MIESZKO S.A.

Data sporządzenia raportu: 05-08-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZAKŁADY PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO &quot; MIESZKO &quot; SPÓŁKA AKCYJNA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Mieszko &lt;MSZK.WA> Raport bieżący 39/2002 Życiorysy nowopowołanych członków rady nadzorczej