Miliarder ujawnił sekret

opublikowano: 24-02-2019, 22:00

Charlie Munger, znany jako prawa ręka legendarnego inwestora Warrena Buffetta, właściciela Berkshire Hathaway, dorobił się majątku wartego 1,7 mld USD (według magazynu „Forbes”) i dożył 95. urodzin.

Nie da się ukryć — napisał portal CNBC — że Charlie Munger może poszczycić się satysfakcjonującym i długim życiem. Jaka jest tajemnica jego długowieczności? Portal dowiedział się u źródła.

— [Recepta — red.],] jest łatwa [do odgadnięcia — red.], bo jest prosta — powiedział Charlie Munger podczas corocznego spotkania w redakcji „The Daily Journal”, dziennika, w którym jest… szefem wydawców.

Zaczął wymieniać: „nie miej w sobie za dużo zazdrości, nie chowaj za wiele urazy, nie żyj ponad stan, miej pogodne nastawienie niezależnie od trudności, miej do czynienia z ludźmi, na których można polegać i rób to, co trzeba”.

— Zasady są proste i pomagają lepiej żyć, a ponadto są takie oklepane — powiedział miliarder.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy