Miliony z UE czekają na firmy z pomysłami

DI
opublikowano: 27-09-2017, 22:00
WARTO DBAĆ O DETALE: Jerzy Kwieciński, wiceminister rozwoju, podkreśla, że przedsiębiorcy ubiegający się o unijne dofinansowanie na innowacje składają coraz bardziej dopracowane projekty. To zwiększa ich szanse w batalii o dotacje.
Zobacz więcej

WARTO DBAĆ O DETALE: Jerzy Kwieciński, wiceminister rozwoju, podkreśla, że przedsiębiorcy ubiegający się o unijne dofinansowanie na innowacje składają coraz bardziej dopracowane projekty. To zwiększa ich szanse w batalii o dotacje. Fot. Marek Wiśniewski

Ostatni kwartał 2017 r. obfituje w wiele ciekawych konkursów, w których przedsiębiorcy mogą zdobyć unijne wsparcie. Najwięcej dotacji czeka na twórców nowatorskich rozwiązań. Ale sam pomysł nie wystarczy — beneficjenci zdają sobie sprawę, że kluczem do sukcesu jest dokładne zaplanowanie przedsięwzięcia. — Polscy przedsiębiorcy w coraz większym stopniu zwracają również uwagę na jakość inwestycji. Chcą, aby bazowały one na wysoko zaawansowanych technologiach, wypracowanych w naszym kraju — podkreśla Jerzy Kwieciński, wiceminister rozwoju. Jeszcze w tym roku innowatorzy mogą zdobyć dotacyjne wsparcie m.in. w konkursach z działań „Wzór na konkurencję” i „BRIdge Alfa”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu