Millennium: brak rozstrzygnięć

Piotr Wiśniewski
31-03-2003, 00:00

Od początku lutego kurs znajduje się w trendzie wzrostowym, który jest korektą po blisko 30-proc. fali spadkowej z początku roku. Przecena jaka dotknęła bank jest charakterystyczna dla całego sektora. Kurs Miellenium na początku marca zdołał wzrosnąć nawet do poziomu 38 proc. zniesienia wspomnianej fali spadkowej, a środowa spekulacja nie wystarczyła jednak na powtórzenie tego wyczynu. Poza wzmożonym obrotem trudno doszukiwać się innych pozytywnych czynników, wydaje się, że z powodu akumulacji w strefie powyżej 2,60 zł, poziom ten jest istotny dla trwałości obecnego trendu. Widoczna na wykresie formacja świecowa w połączeniu ze słabym zachowaniem oscylatorów wskazuje, że kurs może powrócić do linii trendu wzrostowego.

Piątkowa sesja nie przyniosła rozstrzygnięć, dzięki wzrostowi kursu na zamknięciu ponownie poprawiła się sytuacja oscylatorów, sygnałem niekorzystnym jest towarzyszący zwyżce niski obrót.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Piotr Wiśniewski

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Millennium: brak rozstrzygnięć