Minister skarbu obroni stanowisko

Maciej Zbiejcik
opublikowano: 05-07-2001, 00:00

Minister skarbu obroni stanowisko

SLD jest nie usatysfakcjonowany odpowiedzią resortu skarbu na postawione 21 pytań dotyczących prywatyzacji. W trakcie debaty nad wnioskiem o wotum nieufności dla Aldony Kameli-Sowińskiej klub SLD podtrzymał, że zarzuty wobec minister się potwierdzają.

Zdaniem przedstawicieli SLD, minister skarbu wykonuje dyspozycje polityczne, a jej działalność może przynieść wiele szkód gospodarce. Wcześniej klub SLD zapowiadał, że swoje stanowisko w sprawie wniosku o wotum nieufności wobec minister skarbu Aldony Kameli-Sowińskiej, uzależnia od odpowiedzi na postawione minister 21 pytań.

Z kolei przedstawiciele AWS zapowiedzieli, iż nie poprą wniosku. Klub poselski AWS w sposób zdecydowany opowiada się za odrzuceniem wniosku o odwołanie ze stanowiska Aldony Kameli-Sowińskiej.

Z sejmowej arytmetyki wynika, że minister skarbu zdoła jednak zachować stanowisko. Oponentom Aldony Kameli-Sowińskiej zabraknie kilkudziesięciu głosów do jej odwołania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maciej Zbiejcik

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Minister skarbu obroni stanowisko