Ministerstwo dotuje firmom składki

DZ
opublikowano: 21-03-2017, 22:00

Organizacje przedsiębiorców mogą dostać po 50 tys. zł unijnego wsparcia na udział w spotkaniach światowych organizacji biznesowych.

 Wnioski o dotacje przyjmuje Ministerstwo Rozwoju (MR). Jak podkreśla resort, celem projektu „Wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup” jest zapewnienie silniejszej reprezentacji polskich firm na forum międzynarodowym. Chodzi też o upowszechnianie osiągnięć rodzimych przedsiębiorców za granicą oraz o wymianę doświadczeń z zagranicznymi partnerami. W ramach przedsięwzięcia polskie firmy dostaną dotacje na częściowe opłacenie składek członkowskich za przynależność do międzynarodowych zrzeszeń. Dodatkowo do 20 tys. zł będą mogli otrzymać beneficjenci, którzy należą do dwóch lub więcej organizacji, a ich łączne składki przekraczają 50 tys. zł. Co ważne, przedsiębiorcy, którym zostaną przyznane granty, będą musieli złożyć sprawozdanie końcowe z rozliczeniem otrzymanego wsparcia.

WAŻNA DATA:8.05

Do tego dnia Ministerstwo Rozwoju przyjmuje wnioski o wsparcie udziału organizacji przedsiębiorców w pracach międzynarodowych grup biznesowych.

WIĘCEJ INFORMACJI: www.mr.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu