Mistrz GPW - pora na ćwierćfinały!

opublikowano: 23-12-2010, 00:58

Znamy już ósemkę walczącą o tytuł Mistrza giełdy 2010 według internautów. Dziś pierwszy z ćwierćfinałów.

W kolejnej rundzie zagrają ABC Data z KGHM, GPW z Lotosem, Getin z Dudą i Boryszew z Synthosem. Dziś pora na pojedynek dystrybutora IT, który dość nieoczekiwanie pokonał MW Trade. Jego rywalem jest miedziowy gigant, który nie dał złudzeń Eurocashowi. Za co ich nominowaliśmy?

ABC Data - nie śrubowała ceny w ofercie publicznej, dostosowując się do trudnych warunków rynkowych. Teraz zarząd buduje zaufanie dobrymi, najlepszymi
w branży wynikami finansowymi, a akcjonariusze mogą się cieszyć ze wzrostu notowań

KGHM - lider wzrostów na dużych spółkach, beneficjent miedzianej hossy, która doprowadziła kurs do rekordu

GŁOSUJ>>

Mistrz GPW - pora na ćwierćfinały!Mistrz GPW - pora na ćwierćfinały!

O co chodzi w mistrzostwach? Postanowiliśmy się zabawić i poprosić internautów o wskazanie giełdowego mistrza sezonu 2010. I to w systemie pucharowym – przegrywający odpada. Możecie nagradzać za zmianę kursu, strategii, poprawę wyników, świetne przejęcie, prezesa-wizjonera czy po prostu wrażenie ogólne. By nie prowadzić żmudnych eliminacji, inwestycyjna część „PB” sama wskazała na finałową szesnastkę.

Czytaj więcej>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane