Mistrzostwa GPW 2010: Getin kontra Synthos

opublikowano: 29-12-2010, 23:37

Dziś decydujecie, kto w finale naszej zabawy spotka się z ABC Data.

O miejsce w najlepszej dwójce walczą:

Getin - nominowamy za wszystko, co lubimy u „Rekina z Wrocławia”: spektakularne przejęcia i żelazną konsekwencję w udowie grupy. MW Trade, Allianz Bank, Idea Bank... W pierwszej rundzie pokonała PZU, a w ćwierćfinale Dudę.

Synthos - nominowany za znakomite wykorzystanie sprzyjającego otoczenie rynkowe, dzięki czemu jest perłą branży chemicznej na GPW. W pierwszej rundzie pokonał City Interactive, a ćwierćfinale Boryszew.

GŁOSUJ>>

Mistrzostwa GPW 2010: Getin kontra SynthosMistrzostwa GPW 2010: Getin kontra Synthos

O co chodzi w mistrzostwach? Postanowiliśmy się zabawić i poprosić internautów o wskazanie giełdowego mistrza sezonu 2010. I to w systemie pucharowym – przegrywający odpada. Możecie nagradzać za zmianę kursu, strategii, poprawę wyników, świetne przejęcie, prezesa-wizjonera czy po prostu wrażenie ogólne. By nie prowadzić żmudnych eliminacji, inwestycyjna część „PB” sama wskazała na finałową szesnastkę.

Czytaj więcej>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane