Czytasz dzięki

Mistrzowie giełdy odebrali nagrody

DI
opublikowano: 13-03-2013, 00:00

Relacja z gali Giełdowa Spółka Roku

W poniedziałkowy wieczór na gali w Teatrze Wielkim ogłoszono laureatów rankingu „Pulsu Biznesu”. Rynkowi eksperci docenili ich za osiągnięcia w 2012 r., perspektywy rozwoju, kompetencje zarządu i jakość produktów

Zobacz więcej

Z miejsc w pierwszej dziesiątce rankingu cieszyli się (od lewej) Herbert Wirth z KGHM, Janusz Płocica z Zelmera, Sławomir Jędrzejczyk z PKN Orlen, Jerzy Marciniak z Grupy Azoty, Magdalena Polczyk z Wawelu, Krzysztof Kołpa z Integera oraz Tomasz Szeląg z Cyfrowego Polsatu i Dariusz Pachla z LPP. „Puls Biznesu”, reprezentowany przez prezes Bonnier Business Polska Particię Deynę (pierwsza z prawej) i redaktora naczelnego Tomasza Siemieńca (w środku), gościł także partnerów: Iwonę Srokę, prezes KDPW oraz Mikołaja Budzanowskiego, ministra skarbu.

LAUREACI : Z miejsc w pierwszej dziesiątce rankingu cieszyli się (od lewej) Herbert Wirth z KGHM, Janusz Płocica z Zelmera, Sławomir Jędrzejczyk z PKN Orlen, Jerzy Marciniak z Grupy Azoty, Magdalena Polczyk z Wawelu, Krzysztof Kołpa z Integera oraz Tomasz Szeląg z Cyfrowego Polsatu i Dariusz Pachla z LPP. „Puls Biznesu”, reprezentowany przez prezes Bonnier Business Polska Particię Deynę (pierwsza z prawej) i redaktora naczelnego Tomasza Siemieńca (w środku), gościł także partnerów: Iwonę Srokę, prezes KDPW oraz Mikołaja Budzanowskiego, ministra skarbu.

OD ZERA DO…: Mikołaj Budzanowski, minister skarbu, cieszył się z tego, że LPP, Giełdowa Spółka Roku (na zdjęciu jej wiceprezes Dariusz Pachla), to spółka, która na wymagającym i konkurencyjnym rynku za prywatne pieniądze zbudowała swoją potęgę od zera.

 

PODWÓJNA NAGRODA: Magdalena Polczyk z Wawelu odebrała nagrodę za ósme miejsce w rankingu ogólnym i za drugie miejsce w kategorii „kompetencje zarządu”.

 

DROGOCENNY STÓŁ: Przy jednym stole zasiedli prezesi i wiceprezesi PKN Orlen, PZU, PGNiG, KGHM, PKO PB i GPW. To najcenniejsze srebra rodowe skarbu państwa, warte — bagatela — 133 mld zł.

 

INTEGRACJA ŚRODOWISKA: W gali w Teatrze Wielkim Operze Narodowej uczestniczyło blisko 200 przedstawicieli spółek, administracji państwowej i szeroko rozumianego rynku kapitałowego. [FOT. MAREK WIŚNIEWSKI]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane