Mitex poprawia swoją wycenę

Dariusz Karolak
25-09-2001, 00:00

Mitex poprawia swoją wycenę

Liderami sesji zostały średnie spółki z “motywem”. Do takich należy Mitex, który jest daleko zaawansowany w pozyskaniu inwestora branżowego, który ma rok na przekroczenie 50 proc. na WZA. Powoduje to konieczność ogłoszenia wezwania. Ryzyko wiąże się z tym, że nie wiadomo po ile ani kiedy miałoby to nastąpić. Sytuacja techniczna Mitexu bardzo się poprawiła. Nieco myląca gruba czarna świeca z wykresu dziennego traci swoje znaczenie na wykresie tygodniowym. Powstały tam potężny biały korpus doczekał się potwierdzenia wczorajszym wzrostem ponad tygodniową średnią VAMA10, 12,5.

Przy rosnących wskaźnikach kwestią czasu pozostaje wzrost nad 12,95, co jak się można spodziewać powinno doprowadzić do testu opadającej 9-miesięcznej linii szczytów przy 13,85, od wyniku którego będzie zależeć, czy rynek będzie w stanie rosnąć.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Mitex poprawia swoją wycenę