MLP Group rozpoczyna budowę projektu typu City Logistics

Puls Biznesu, partner materiału: MLP Group
21-05-2018, 22:00

MLP Group w Dąbrówce w okolicy Poznania rozpoczyna budowę magazynów typu City Logistics o powierzchni modułów 1600 i 3200 mkw.

W sumie dla najemców dostępne jest ponad 86 700 mkw., z czego 10 000 mkw. zostanie wybudowanych w tym roku w systemie spekulacyjnym. Inwestycja powstaje na terenie parku MLP Poznań West, który znajduje się w pobliżu drogi S11, autostrady A2, przy nowo otwartej trasie S5 i w bardzo bliskiej odległości od lotniska. Jest to najbardziej atrakcyjna lokalizacja w okolicy Poznania ponieważ po pełnym ukończeniu drogi S5 cały ruch tranzytowy do Wrocławia i aglomeracji śląskiej przeniesie się właśnie na tę trasę. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 18,8 ha, na terenie centrum logistycznego MLP Poznań West. Projekt typu City Logistics dostarczy na rynek nowoczesną powierzchnię z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję.

MLP POZNAŃ WEST
Zobacz więcej

MLP POZNAŃ WEST

Rozpoczęła się budowa magazynów typu City Logistic, które dostarczą na rynek ponad 86 700 mkw. nowoczesnej powierzchni. [FOT. ARC]

Centrum logistyczne MLP Poznań West zlokalizowane jest w pobliżu Poznania, od zachodniej strony miasta. Planowane obiekty będą bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i całym krajem. W pobliżu znajduje się droga ekspresowa S11 (węzeł Dąbrówka), a do autostrady A2 jest tylko 3,5 kilometra. W pobliżu znajduje się również otwarta we wrześniu 2017 r. roku trasa S5 łącząca Poznań z Wrocławiem. MLP Poznań West znajduje się w bardzo bliskiej odległości od podpoznańskiego lotniska Ławica.

— W ramach oferowanych powierzchni typu City Logistics oferujemy wysoki standard, a także różnorodne i funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiające łatwe zaadaptowanie obiektu do wymagań najemców. Widzimy potencjał rynku na niewielkie powierzchnie zarówno w branży handlowej, dystrybucyjnej, jak i produkcyjnej — powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu, partner materiału: MLP Group

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Nieruchomości / MLP Group rozpoczyna budowę projektu typu City Logistics