MLP Group rozpoczyna budowę projektu typu City Logistics

Puls Biznesu, partner materiału: MLP Group
opublikowano: 21-05-2018, 22:00

MLP Group w Dąbrówce w okolicy Poznania rozpoczyna budowę magazynów typu City Logistics o powierzchni modułów 1600 i 3200 mkw.

W sumie dla najemców dostępne jest ponad 86 700 mkw., z czego 10 000 mkw. zostanie wybudowanych w tym roku w systemie spekulacyjnym. Inwestycja powstaje na terenie parku MLP Poznań West, który znajduje się w pobliżu drogi S11, autostrady A2, przy nowo otwartej trasie S5 i w bardzo bliskiej odległości od lotniska. Jest to najbardziej atrakcyjna lokalizacja w okolicy Poznania ponieważ po pełnym ukończeniu drogi S5 cały ruch tranzytowy do Wrocławia i aglomeracji śląskiej przeniesie się właśnie na tę trasę. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 18,8 ha, na terenie centrum logistycznego MLP Poznań West. Projekt typu City Logistics dostarczy na rynek nowoczesną powierzchnię z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję.

Rozpoczęła się budowa magazynów typu City Logistic, które dostarczą na rynek ponad 86 700 mkw. nowoczesnej powierzchni. [FOT. ARC]
Zobacz więcej

MLP POZNAŃ WEST

Rozpoczęła się budowa magazynów typu City Logistic, które dostarczą na rynek ponad 86 700 mkw. nowoczesnej powierzchni. [FOT. ARC]

Centrum logistyczne MLP Poznań West zlokalizowane jest w pobliżu Poznania, od zachodniej strony miasta. Planowane obiekty będą bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem i całym krajem. W pobliżu znajduje się droga ekspresowa S11 (węzeł Dąbrówka), a do autostrady A2 jest tylko 3,5 kilometra. W pobliżu znajduje się również otwarta we wrześniu 2017 r. roku trasa S5 łącząca Poznań z Wrocławiem. MLP Poznań West znajduje się w bardzo bliskiej odległości od podpoznańskiego lotniska Ławica.

— W ramach oferowanych powierzchni typu City Logistics oferujemy wysoki standard, a także różnorodne i funkcjonalne rozwiązania techniczne umożliwiające łatwe zaadaptowanie obiektu do wymagań najemców. Widzimy potencjał rynku na niewielkie powierzchnie zarówno w branży handlowej, dystrybucyjnej, jak i produkcyjnej — powiedziała Agnieszka Góźdź, dyrektor Działu Sprzedaży w MLP Group.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu, partner materiału: MLP Group

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy