MLP Pruszków II gigantycznym centrum logistycznym

Materiał przygotowany przez MLP Group
11-09-2017, 22:00

Warto wiedzieć

MLP Group powiększyło teren parku logistycznego MLP Pruszków II o 5 hektarów, na których powstanie 25 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Po rozbudowie powierzchnia całego parku wzrośnie do 285 tys. mkw. i w rezultacie będzie to największe centrum logistyczne w okolicach Warszawy.

— Zainteresowanie najmem magazynów na stołecznym rynku jest bardzo duże. Dlatego skorzystaliśmy z możliwości dokupienia sąsiadującej działki, a tym samym zwiększenia potencjału MLP Pruszków II. Dzięki wybudowaniu drugiego wjazdu znacznie zwiększymy również funkcjonalność tego kompleksu logistycznego i MLP Pruszków II stanie się gigantycznym minimiasteczkiem logistycznym — podkreśla Agnieszka Góźdź, dyrektor działu leasingu MLP Group.

MLP Group ma już pozwolenie na budowę, co oznacza, że obiekty mogą być gotowe za 5-6 miesięcy. Powiększony park logistyczny zajmie łącznie około 72 hektarów i oferować będzie około 285 tys. mkw. magazynów i biur. Powstało już 112 tys. mkw., czyli do wybudowania pozostaje jeszcze około 173 tys. mkw. Atrakcyjność parku logistycznego wzrośnie także dzięki planowanemu oddaniu do użytku we wrześniu 2017 r. obwodnicy wsi Moszna w gminie Brwinów.

— Droga wyjazdowa z parku będzie teraz prowadziła bezpośrednio na nową obwodnicę. Najemcom to zdecydowanie ułatwi i przyspieszy komunikację, a jednocześnie zminimalizuje uciążliwość, jaką dla okolicznych mieszkańcówjest ruch pojazdów ciężarowych — dodaje Agnieszka Góźdź. Od września 2017 r. w MLP Pruszków II działa również stacja wynajmu rowerów Nextbike. Pracownicy mają zapewniony bardzo dogodny dojazd także dzięki przystankowi autobusowemu na terenie parku. Centrum logistyczne MLP Pruszków II położone jest w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. MLP Pruszków II ma rozwinięte połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z głównymi arteriami łączącymi stolicę z innymi miastami.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał przygotowany przez MLP Group

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / MLP Pruszków II gigantycznym centrum logistycznym