Młynarczyk i Dudka padli ofiarami kryzysu

PAL
opublikowano: 08-01-2009, 10:34

Józef Młynarczyk zrezygnował z trenowania poznańskich golkiperów. Z Dariusza Dudki nie ma okazji zrezygnować francuski Auxerre. W ten sposób obaj znani polscy piłkarze padli ofiarami światowego kryzysu finansowego.

Pierwszą ofiarą kryzysu finansowego w polskiej lidze jest Józef Młynarczyk, który zrezygnował ze stanowiska trenera poznańskich golkiperów. O sprawie poinformowała „Gazeta Wyborcza”. Dziennik podał, że powodem dymisji bramkarza są problemy finansowe jego firmy transportowej. Wyborcza cytuje Franciszka Smudę: „Potargał go ten kryzys. Jego tiry stoją gdzieś we Francji, Józek cały czas się nimi zajmuje i na nic nie ma czasu."

Kolejną ofiarą kryzysu jest Dariusz Dudka. e-fakt donosi, że ten 25-letni etatowy reprezentant Polski po przejściu do Auxerre grzeje ławę. Umiejętności 30-krotnego, bardzo wszechstronnego reprezentanta Polski nie są wykorzystywane w klubie francuskim, a trener Jean Fernandez nie chce go wypożyczać do innych klubów. Zgodziłby się zapewne na transfer definitywny, ale kluby nie mają pieniędzy... z powodu kryzysu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAL

Polecane