Moim zdaniem Apartamentowce odmieniają kurorty

MS
01-09-2009, 00:00

Małgorzata Kędzierska Urbaniak

ekspert wynajem.pl

Spacerując po nadmorskich miejscowościach nie sposób nie zauważyć reklam zachęcających do kupna nieruchomości. Potencjalnych klientów kuszą zarówno obiekty już zrealizowane, jak i wizualizacje kolejnych inwestycji. Ceny wakacyjnych apartamentów wahają się od sześciu do kilkunastu tys. zł za mkw. Wszystko zależy od prestiżu miejscowości, lokalizacji i standardu wyposażenia.

Poza apartamentami, w ofercie znajdują się też domy o niewielkiej powierzchni — w zabudowie jednorodzinnej, bliźniaczej lub szeregowej.

Nieruchomości nad morzem to atrakcyjna propozycja zarówno dla inwestorów jak i dla turystów. Z reguły apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone, co zapewnia komfortowy odpoczynek. Inne plusy? Powstające inwestycje zmieniają oblicze kurortów nadmorskich, zwłaszcza, że za nimi idzie też budowa lokalnej infrastruktury.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Moim zdaniem Apartamentowce odmieniają kurorty