Moim zdaniem Rośnie sprzedaż aut w Polsce

Remigiusz Smoliński
opublikowano: 25-02-2010, 00:00

Remigiusz Smoliński

dyrektor na Polskę Mobile.eu

Polski rynek motoryzacyjny wykazuje wyraźne tendencje wzrostowe. Widać to przede wszystkim na stronach internetowych o tematyce motoryzacyjnej oraz w serwisach ogłoszeniowych. Ostatnio coraz więcej transakcji kupna i sprzedaży jest rozpoczynanych właśnie tam.

Także Mobile.eu — internetowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych — pozwala zaobserwować zachowania konsumentów i nowe tendencje rynkowe. Takie spostrzeżenia umożliwiają z kolei szybką ocenę kondycji polskiego rynku. Pod koniec 2009 r. i na początku roku 2010 zauważyliśmy, że stale rośnie liczba użytkowników serwisu i zamieszczanych przez nich ogłoszeń oraz propozycji dealerów oferujących swoje pojazdy. Nadal wzrasta też zainteresowanie kupnem samochodów sprowadzanych z Niemiec, ale Polacy zaczynają kupować auta coraz nowsze i lepszej jakości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Remigiusz Smoliński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy