Mostostal Gdansk <MOSG.WA> Zmiany w składzie Rady Nadzorczej (życiorys nowego Członka Rady) (32/02)

MOSTOSTAL-EXPORT S.A.
opublikowano: 01-07-2002, 17:29

ZMIANY W SKŁADZIE RADY NADZORCZEJ (ŻYCIORYS NOWEGO CZŁONKA RADY) (32/02)

Zarząd Spółki Mostostal Gdańsk S.A. informuje, że Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 28.06.2002 r. podjęło uchwałę w sprawie odwołania Andrzeja Buczkowskiego ze składu Rady Nadzorczej zaś na jego miejsce powołany został Jerzy Wróbel.

Informacje o nowo powołanym Członku Rady:

Data powołania: 28.06.2002r. Imię i nazwisko: Jerzy,Wincenty Wróbel, 55 lat Posiadane wykształcenie, kwalifikacje i zajmowane wcześniej stanowiska wraz z opisem przebiegu pracy zawodowej: - mgr inż. wykształcenie wyższe, Politechnika Gdańska, Wydział Elektroniki w specjalności automatyki okrętowej - konstruktor Pracowni Automatyki w Centralnym Ośrodku Konstrukcyjnym - Starszy asystent w Prac. Automatyki i Urządzeń Elektrycznych C.T.O. - Starszy projektant w Biurze Projektowo-Konstrukcyjnym - Oficer u armatora zagranicznego Arab Maritime Petroleum Transport Co.-Kuwejt - Szef Biura Jakości - Dyrektor Techniczny-Członek Zarządu - Dyrektor zazrądzania Jakością i Majątkiem Stoczni - Członek Zarządu - Członek Zarządu Stoczni Gdynia S.A.

Stocznia Gdynia S.A. nie jest konkurencyjna w stosunku do przedsiębiorstwa Mostostal Gdańsk SA Nie uczestniczy w konkurencyjnej spółce cywilnej, osobowej ani jako członek organu spółki kapitałowej (poza podaną powyżej) Nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu. Nie jest wpisany w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Data sporządzenia raportu: 01-07-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MOSTOSTAL-EXPORT S.A.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Mostostal Gdansk &lt;MOSG.WA> Zmiany w składzie Rady Nadzorczej (życiorys nowego Członka Rady) (32/02)