Mostostal Gdańsk: teraz korekta

Dariusz Karolak
opublikowano: 22-01-2001, 00:00

Mostostal Gdańsk: teraz korekta

Mostostal Gd. znajduje się wyraźnie gorzej niż konkurenci. W X i XI 2000 MG był jedną z silniejszych spółek, zresztą nie tylko w branży budowlanej. Efektywność naszego rynku wynikająca z powszechnej znajomości zasad AT spowodowała realizację zasięgu spadku z nieregularnego kanału (12,60 zł). Zasięg dodatkowo pokrywa się ze wsparciem grubego korpusu tygodniowego z początku października (11,8-12,6). Dlatego zakup akcji MG nie musi okazać się złym pomysłem. Warto wesprzeć się analizą wskaźnikową.

Ciekawie zachowuje się DI- rosnąc od 22 XI ponad linią wsparcia, która jeśli pęknie, da sygnał do kupna. Jeżeli DI- się odbije w górę lepiej opuścić rynek. W piątek DI- przecięła od góry ADX. Także szybki Stochastic przeciął od dołu linię sygnału. Może to oznaczać początek korekty wzrostowej dla której zasięg wyznaczają dolne krawędzi świec tygodniowych objęcia bessy przy 14 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Mostostal Gdańsk: teraz korekta