Mostostal Zabrze <MZAB.WA> Powołanie osoby zarządzającej

MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A.
opublikowano: 03-07-2002, 17:14

POWOŁANIE OSOBY ZARZĄDZAJĄCEJ

Raport bieżący 82/2002

Zarząd Mostostal Zabrze - Holding S.A. informuje, że z dniem 2 lipca br. na stanowisko Prokurenta Mostostal Zabrze - Holding S.A. powołał Pana Rafała Klisia.

Rafał Kliś 31 lat Wykształcenie: magister inżynier - Politechnika Śląska w Gliwicach

magister ekonomii - Śląska Międzynarodowa Szkoła Handlowa

MBA - University of Quebec at Montreal - program organizowany przez SGH w Warszawie

Przebieg pracy zawodowej: 2002 - nadal Mostostal Zabrze - Holding S.A., Dyrektor Biura Zarządzania Płynnością Finansową

2001 - 2002 PZU NFI Management Sp. z o.o., Dyrektor Departamentu Planowania i Analiz, Dyrektor Departamentu Controllingu, Dyrektor Departamentu Zarządzania Płynnością

1999 - 2001 RUCH S.A. w Warszawie, Z-ca Dyrektora Biura Analiz i Planowania, p.o. Dyrektora Biura Zarządzania Finansami, Dyrektor Biura Zarządzania Finansami

1997 - 1999 STALEXPORT S.A., stażysta, referent finansowy, rzeczoznawca, specjalista

Działalność wykonywana poza Mostostal Zabrze-Holding S.A.:

Członek Rady Nadzorczej Jeleniogórskiej Przędzalni Czesankowej Anilux S.A. w Jeleniej Górze

Pan Rafał Kliś nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do przedsiębiorstwa Emitenta oraz nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, a także nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

Z dniem przyznania prokury Pan Rafał Kliś złożył oświadczenie o następującej treści: "Według mojej najlepszej wiedzy i rozeznania oświadczam, że nie zostały spełnione przesłanki wymienione w art. 55-56 ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym (Dz. U. Nr 121, poz. 769 z póź. zm.) uzasadniające wpis z urzędu lub wpis na wniosek mojej osoby do rejestru dłużników niewypłacalnych, o którym mowa w art. 1 ust. 2 pkt 3) cyt. ustawy z 1997 r."

Data sporządzenia raportu: 03-07-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MOSTOSTAL ZABRZE HOLDING S.A.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu