Mostostal Zabrze: nie jest dobrze

Dariusz Karolak
opublikowano: 01-10-2001, 00:00

Mostostal Zabrze: nie jest dobrze

Od 2 sesji ożywiła się wymiana akcji Mostostalu Zabrze. O tym, że przewagę w niej zyskały niedźwiedzie informuje nas piątkowy czarny długi korpus dzienny oraz najgrubszy i najdłuższy od 2 miesięcy czarny korpus tygodniowy. Na szczęście udało się wybronić wsparcie z 21 VIII, 5,05, dzięki czemu nie zostały zaprzepaszczone nadzieje na podwójne dno z linią szyi 6,15 zł. Przy 6 zł opada tygodniowa średnia VAMA10 wyznaczająca kres krótkoterminowych możliwości strony popytowej. Większość wskaźników technicznych trzyma stronę niedźwiedzi, także średnioterminowe.

O groźbie rozpoczęcia nowego impulsu spadkowego mówią dzienny MACD i tygodniowy oscylator stochastyczny. Nadchodzący test wsparcia 5,05 może okazać się ruchem powrotnym do przełamanej 28 VIII linii bessy. Gdyby jednak filtr 4,9 nie zadziałał, należy przygotować się na spadek w okolice 3,95.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Mostostal Zabrze: nie jest dobrze