Możliwy dalszy wzrost Polleny

Dariusz Karolak
opublikowano: 22-02-2001, 00:00

Możliwy dalszy wzrost Polleny

Pauperyzacja społeczeństwa (określenie zaciągnięte, z części opisowej raportu za IV kw.) oszczędziła widocznie kilku inwestorów, bo stać ich było wczoraj na systematyczne odbieranie tych nieracjonalnie nisko wycenionych akcji z nerwowych rąk. Zapewne część z tych rąk, należała do świadomie działających dużych inwestorów, od pewnego czasu grających na zniżkę tej spółki, co zapewne miało okazać się wstępem do nabycia bardziej znaczącego pakietu. Biały korpus o takiej grubości musi zostać zinterpretowany pozytywnie.

Średnia VAMA10 obniżyła się do poziomu zamknięcia, co oznacza, że dalszy wzrost Polleny będzie zarazem sygnałem powrotu na rynek. DI_ zakręcił w górę z poziomu najniższego w historii. Kierunek na północ obrały również szybkie indykatory, co w przypadku Stochastic’a oznacza opuszczenie strefy wyprzedania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Możliwy dalszy wzrost Polleny