MSP przesunęło termin składania ofert na kupno ZEDO i Kozienic

Internet Securities
30-03-2005, 16:46

Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) przesunęło termin składania wstępnych ofert na kupno akcji Zespołu Elektrowni Dolna Odra SA (ZEDO) i Elektrowni Kozienice SA, dowiedziała się agencja ISB w środę.

Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) przesunęło termin składania wstępnych ofert na kupno akcji Zespołu Elektrowni Dolna Odra SA (ZEDO) i Elektrowni Kozienice SA, dowiedziała się agencja ISB w środę.

„MSP zdecydowało się na przesuniecie terminu składania ofert na 21 kwietnia w przypadku ZEDO i na 26 kwietnia w przypadku Kozienic” – powiedziała ISB osoba zbliżona do prywatyzacji tych spółek.

Według niej, decyzja MSP została podjęta we wtorek na wniosek kilku inwestorów, którzy chcieli mieć więcej czasu, aby przygotować swoje oferty.

Rozmówca ISB powiedział też, że jest bardzo duże zainteresowanie tymi projektami i wydano ponad 20 memorandów informacyjnych w każdym z nich.

Pierwotnie termin składania ofert wstępnych w procesie prywatyzacji ZEDO był wyznaczony na 31 marca, a w przypadku Kozienic – na 5 kwietnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MSP przesunęło termin składania ofert na kupno ZEDO i Kozienic