Mundial 2018: Polacy skazani na remis lub porażkę

  • DI
opublikowano: 22-06-2018, 10:13
aktualizacja: 22-06-2018, 10:21

W przypadku meczu z Senegalem menedżerowie biorący udział w Lidze Typerów „PB” byli optymistami. Potyczka z Kolumbią ma być jeszcze większym wyzwaniem.

Wyświetl galerię [1/2]

Liga Typerów "PB"

14 przedsiębiorców i menedżerów wytypowało wyniki i rywalizuje w Lidze Typerów „PB” o miano piłkarskiego eksperta. Pora zerknąć na prognozy dotyczące meczu z Kolumbią.

Remis w meczu Polska-Kolumbia przewiduje sześcioro uczestników naszej zabawy. Czterech wytypowało wygraną Kolumbii i również czterech zwycięstwo Polaków. Jakby nie patrzeć, z perspektywy naszej sytuacji w grupie, prognozy nie są optymistyczne.

Kto wierzy w nasza kadrę? Piotr Osiecki, prezes Altus TFI, który twierdzi, że po zaciętym spotkaniu Polska pokona rywali 2:1, Grzegorz Pilch, prezes Vistula Group i Bartosz Świderek, prezes Pol-Inoweksu zapowiadają skromne 1:0. Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen uważa, że będzie sporo goli i Polacy wygrają 3:2. Prezes paliwowego giganta jest optymistą, ale w pierwszym meczu też patrzył przez różowe okulary.

Kibicom nie spodoba się prognoza Janusza Filipiaka, prezesa Comarchu, który typuje, że Lewandowski i spółka przegrają aż 1:3. Wtedy trzeci mecz byłby spotkaniem już tylko o honor.

Polska zagra z Kolumbią w niedzielę 24 czerwca o godz. 20:00. Obie drużyny walczą o wszystko, bo przegrały swoje pierwsze mecze. Polska z Senegalem 1:2, a Kolumbia z Japonią również 1:2.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy