Murdoch już rządzi w TV Puls - prasa

opublikowano: 13-04-2007, 07:11

Nowy zarząd TV Puls z Farrellem Meislem na czele czeka jeszcze na rejestrację w sądzie. Ale już od kilku tygodni intensywnie pracuje nad strategią i budżetem stacji na najbliższe miesiące. Rozmawia też z  kandydatami na kluczowe stanowiska w firmie - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Pakiet kontrolny stacji wciąż mają ojcowie franciszkanie, ale medialny gigant News Corp., który w czerwcu zeszłego roku kupił pośrednio 25 proc. udziałów w TV Puls, ostatnio zwiększył swój pakiet do 35 proc. Czy dalej będzie go zwiększał? - zastanawia się gazeta.

"Nie jest to obecnie przedmiotem naszych rozmów" - wymijająco odpowiada "Rz" Dariusz Dąbski, przewodniczący rady nadzorczej TV Puls. Nie chce też mówić o strategii stacji, która według wcześniejszych zapowiedzi, ma jesienią ruszyć z nową ramówką. Realizację tych planów mogą jednak utrudnić przeciągające się negocjacje z kandydatami na szefów programowych TV Puls - uważa gazeta.

Z jej informacji wynika, że nie wszystkim podoba się podział władzy, bo za program stacji będą odpowiedzialne dwie osoby: jedna za część filmowo-rozrywkową, a druga za informacje. "Rz" ustaliła też, iż na celowniku Pulsu są m.in. Maciej Pawlicki, Tomasz Lis, Bogdan Rymanowski i Andrzej Mietkowski. Przedstawiciele TV Puls nie chcieli tego komentować. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Murdoch już rządzi w TV Puls - prasa