MW jest w tendzie wzrostowym

Dariusz Karolak
06-03-2002, 00:00

W bardzo stabilnym trendzie wzrostowym znajduje się Mostostal Warszawa. Rynek najwyraźniej docenił przyzwoite wyniki jakie spółka zaprezentowała za IV kw. Po wczorajszej sesji od szczytu z 1 II dzieli nas już tylko 5 gr. co odpowiada zaledwie 1 tikowi. Ponieważ korpus dzienny był biały i nie miał górnego cienia, bardzo prawdopodobne, że już dzisiaj ustanowione zostanie nowe 7-miesięczne maksimum. Kontynuację korzystnej tendencji zapewniają aktywne sygnały kupna na dziennych oscylatorach. Wczoraj po raz pierwszy od ponad 2 lat do dodatnich wartości przedostał się tygodniowy MACD. Po takim sygnale niedźwiedziom bardzo trudno będzie przejąć inicjatywę. Od 2 tygodni kurs znajduje się wyżej niż tygodniowa średnia VAMA10, 7,4.

W razie gwałtownego pogorszenia nastrojów powinna ona stać się dla spadków twardym dnem. Praktycznie misiowe wycieczki na południe powinna ograniczać dzienna VAMA10, 7,8. Krótkoterminowy zasięg dla wzrostów wyznacza górna linia rosnącego od X kanału, 8,8 zł. W nieco dłuższej perspektywie możliwe będzie dotarcie do 2-letniej linii bessy, 11.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Rynek , PO

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MW jest w tendzie wzrostowym