MZ może pokonać poziom 9,3 zł

Dariusz Karolak
opublikowano: 11-04-2001, 00:00

MZ może pokonać poziom 9,3 zł

Widoczne w drugiej części wczorajszej sesji zmęczenie mocno już wykupionego sektora informatycznego, sugeruje by rozejrzeć się za silnie przecenionymi pozycjami o średniej kapitalizacji. Wdzięcznym tematem do spekulacji (do wyników) jest Mostostal Zabrze, który będzie łączył się z Piaseckim. Rynek podchwycił temat, o czym świadczą skala zwyżki i największy od 26 III obrót. Bezsprzeczne szybkie sygnały kupna pozwalają oczekiwać wzrostu najpierw do szczytu z 26 III (8,75), a po ewentualnym jego pokonaniu do przełamanej jesienią ub.r. długoterminowej linii wsparcia przy 9,3 zł.

Nadmierny entuzjazm chłodzi czarny korpus tygodniowy z końca marca, który z uwagi na swoją grubość nie zostanie przez niedźwiedzie oddany bez walki. Także zachowanie MACD, który dotarł od dołu do poziomu równowagi wskazuje, że bezpieczniej zwyżkę uznać jako korektę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / MZ może pokonać poziom 9,3 zł