Na giełdzie spodziewana korekta w górę, potem możliwe dalsze spadki

Internet Securities
opublikowano: 11-01-2006, 09:49

Maklerzy spodziewają się zatrzymania spadków cen akcji na warszawskiej giełdzie w środę i korekty w górę. Później mogą nastąpić kolejne spadki.

Maklerzy spodziewają się zatrzymania spadków cen akcji na warszawskiej giełdzie w środę i korekty w górę. Później mogą nastąpić kolejne spadki.

„Myślę, że dziś będzie próba odbicia w górę po ostatnich spadkach” – powiedział w środę rano Tomasz Leśniewski, makler z DM BZ WBK. Według niego, jeśli jednak indeks WIG 20 będzie dalej spadał w środę, powinien zatrzymać się na poziomie 2.770 pkt.

Leśniewski uważa, że korekta w górę może potrwać jeden dzień, a potem znowu dojdzie do dalszych spadków. „Po korekcie w górę spodziewam się pogłębienia spadków” – powiedział.

We wtorek na zamknięciu indeks największych spółek WIG 20 spadł o 1,36% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2.797,09 punktów. Obroty na rynku akcji wyniosły 1.274 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane