Na GPW otwarcie sesji na minusie, potem prawdopodobnie uspokojenie

Internet Securities
opublikowano: 10-02-2006, 09:25

Koniec tygodnia na warszawskim parkiecie przyniesie prawdopodobnie spadek na otwarciu, głównie za sprawą słabych notowań zza oceanu i w Japonii. Później może nastąpić uspokojenie, oceniają maklerzy.

Koniec tygodnia na warszawskim parkiecie przyniesie prawdopodobnie spadek na otwarciu, głównie za sprawą słabych notowań zza oceanu i w Japonii. Później może nastąpić uspokojenie, oceniają maklerzy.

„Indeks WIG 20 na otwarciu będzie prawdopodobnie niżej niż czwartkowe zamknięcie. Na to wskazuje słaba sesja za oceanem, ale także niskie kontrakty” – powiedział Paweł Łabęcki, makler DM BZ WBK.

„Później prawdopodobnie nastąpi uspokojenie” – dodał.

Zdaniem maklera, na rynku niewiele się dzieje, nie ma żadnych informacji z dużych spółek, a to wpływa na uspokojenie na warszawskim parkiecie.

„Nic nowego się nie dzieje, nie ma żadnych informacji ze spółek. Sądzę, że warszawska giełda będzie dzisiaj śledziła nastroje za granicą” – powiedział Łabęcki.

Indeks największych spółek WIG 20 zyskał w czwartek 0,41% i wzrósł do poziomu 2.840,24 pkt. Obroty na rynku akcji wyniosły 959 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane