Na GPW spodziewane niewielkie wzrosty przynajmniej na początku sesji

Internet Securities
opublikowano: 17-03-2006, 09:30

Maklerzy spodziewają się na sesji w piątek niewielkich wzrostów, przynajmniej na początku sesji, jednak według nich w nieco dłuższym terminie należy spodziewać się kontynuacji realizacji zysków.

Maklerzy spodziewają się na sesji w piątek niewielkich wzrostów, przynajmniej na początku sesji, jednak według nich w nieco dłuższym terminie należy spodziewać się kontynuacji realizacji zysków.

„Pozytywny sentyment z ostatnich dni może się przenieść na dzisiaj, jednak jeśli będą wzrosty, to niewielkie” – powiedział Piotr Dudziński, makler CA IB Securities.

Według niego, na piątkowej sesji może być spora zmienność cenowa z powodu wygasania kontraktów.

Dudziński podkreślił jednak, że w nieco dłuższym horyzoncie czasu oczekuje osłabienia rynku.

„Myślę, że rynek wyczerpał potencjał wzrostowy i można spodziewać się kontynuacji realizacji zysków przez inwestorów” – powiedział.

W czwartek na zamknięciu indeks największych spółek WIG 20 wzrósł o 2,17%, do 2.833,52 pkt. Obroty na rynku akcji wyniosły 979 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane