Na GPW spodziewane wzrosty przynajmniej na początku sesji w środę

Internet Securities
opublikowano: 04-01-2006, 09:36

Maklerzy spodziewają się, że ceny akcji największych spółek z warszawskiej giełdy wzrosną przynajmniej na początku sesji w środę. Według nich, w drugiej części sesji może pojawić się realizacja zysków.

Maklerzy spodziewają się, że ceny akcji największych spółek z warszawskiej giełdy wzrosną przynajmniej na początku sesji w środę. Według nich, w drugiej części sesji może pojawić się realizacja zysków.

„Dzisiaj spodziewam się wzrostów na otwarciu” - powiedział Tomasz Leśniewski, makler z DM BZ WBK. Według niego, wskazują na to notowania kontraktów i dobra koniunktura na świecie.

Jednak, zdaniem maklera, sesja może być nerwowa, a w jej drugiej części może pojawić się realizacja zysków przez inwestorów, po ostatnich stosunkowo dużych wzrostach.

Na rynku akcji we wtorek indeks największych spółek WIG 20 kontynuował dalszy wzrost wartości notując kolejny rekord.

Na zamknięciu indeks WIG 20 zyskał 2,02% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2749,46 punktów. Obroty na rynku akcji wyniosły 1.282 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane