Na Klonowej o zarządzaniu ludźmi

DCZ
opublikowano: 27-02-2009, 00:00

Firmy AIMS International Polska i IDEA! Management Consulting organizują cykl spotkań dla dyrektorów HR i kadry zarządzającej.

Firmy AIMS International Polska i IDEA! Management Consulting organizują cykl spotkań dla dyrektorów HR i kadry zarządzającej.

Pierwsze spotkanie z zaproszonymi gośćmi odbędzie się 18 marca w godzinach 12–13.30 w siedzibie Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan przy ul. Klonowej 6 w Warszawie. Główny temat to "Rola kadry zarządzającej w czasie recesji". Organizatorzy wraz z uczestnikami dyskusji chcą rozmawiać o tym, przed jakimi najważniejszymi wyzwaniami staje obecnie kadra zarządzająca, jakie kwalifikacje są jej potrzebne, jak połączyć doraźne działania antykryzysowe ze strategią firmy i jakie są wzajemne oczekiwania: zarządzających i podwładnych.

Spotkania, których gospodarzami będą szefowie obu firm: Jerzy Potocki z AIMS i Paweł Bochniarz z Idei!, będą się odbywały co trzy miesiące — nie tylko w stolicy. Organizatorzy zakładają dyskusje nad aktualnymi sprawami, wymianę doświadczeń i wzajemne inspiracje do działania. "Puls Biznesu" będzie relacjonował najciekawsze wątki tych spotkań.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Na Klonowej o zarządzaniu ludźmi