Na rynku akcji otwarcie zbliżone do środowego zamknięcia

Internet Securities
opublikowano: 10-11-2005, 09:36

Sesja powinna rozpocząć się od niewielkich zmian, a inwestorzy będą uważnie słuchać wypowiedzi premiera na temat programu nowego rządu, uważają analitycy.

Sesja powinna rozpocząć się od niewielkich zmian, a inwestorzy będą uważnie słuchać wypowiedzi premiera na temat programu nowego rządu, uważają analitycy.

„Dzisiaj mamy ostatnią sesję w tym tygodniu i prawdopodobnie sesja będzie równie senna, jak wczoraj. Głosowanie nad wotum zaufania dla nowego rządu planowane jest na 19:30. Inwestorzy będą bardzo uważnie słuchali wypowiedzi premiera o programie rządu. Jeżeli znajdą się tam populistyczne i kosztowne obietnice, to może przełożyć się to na rynek akcji” – uważa Maciej Bobrowski, analityk z Beskidzkiego DM.

Expose premiera Kazimierza Marcinkiewicza rozpoczęło się w czwartek tuż po godz. 9-ej.

Jego zdaniem, najbliższym krótkoterminowym oporem dla indeksu WIG 20 jest poziom 2438 oraz okolice 2425-30 punktów.

W środę na zamknięciu indeks największych spółek WIG 20 wzrósł 0,17% wobec poprzedniego zamknięcia i osiągnął poziom 2447,31 punktów. Obroty na rynku ciągłym (wraz z PDA) wyniosły 570 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane