Na rynku walutowym świątecznie, złoty stabilny

Internet Securities
25-03-2005, 10:12

Zgodnie z oczekiwaniami, piątek na rynku walutowym jest bardzo spokojny – złoty pozostał na poziomach z czwartkowego wieczora, a obroty są minimalne.

 Zgodnie z oczekiwaniami, piątek na rynku walutowym jest bardzo spokojny – złoty pozostał na poziomach z czwartkowego wieczora, a obroty są minimalne.

Bardzo mała aktywność wynika ze zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Rynki w USA i Londynie są w Wielki Piątek zamknięte, nie działa także warszawska Giełda Papierów Wartościowych.

„Nic się nie dzieje na rynku, atmosfera jest wyjątkowo świąteczna. Obroty są minimalne, złoty pozostaje na poziomach z poprzedniego dnia. Niektóre banki domykają jakieś pozycje, ale zleceń klientowskich praktycznie nie ma” – powiedział Robert Kęsicki, dealer Kredyt Banku.

W piątek o godzinie 9:50 za dolara płacono 3,1800 zł, a za euro – 4,1220 zł. Odchylenie od starego parytetu wynosiło 13,6% (wyliczenia Kredyt Banku).

Na rynku międzynarodowym euro kosztowało 1,2960 USD.

W czwartek o godzinie 16:30 za euro płacono 4,1300 zł, a za dolara 3,1800 zł. Odchylenie od starego parytetu wynosiło 13,5%. Na rynkach międzynarodowych euro kosztowało 1,2975 USD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Na rynku walutowym świątecznie, złoty stabilny