Na to wydarzenie zawsze mamy czas

MACIEJ SUS, dyrektor departamentu klienta biznesowego, Deutsche Bank Polska (materiał partnera)
opublikowano: 05-10-2016, 22:00

Deutsche Bank Polska od trzech lat jest partnerem strategicznym cyklu „Akademia wspierania rozwoju MSP”. To jedno z tych wydarzeń, na które zawsze znajdujemy czas w napiętych kalendarzach. Dlaczego? Odpowiedź kryje się w samej nazwie cyklu:

Akademia, bo jesteśmy przekonani, że to właśnie ciągle poszerzana i aktualizowana wiedza — w tym znajomość dostępnych na rynku rozwiązań finansowych — zapewnia trwałą przewagę i możliwości wykorzystania pełni potencjału każdej firmy.

Wspierania, bo mamy w DNA zapisane doradztwo i relacyjność — chcemy być dla naszych Klientów nie tylko usługodawcą, ale cenionym partnerem w podejmowaniu ważnych biznesowych decyzji.

Rozwoju, bo uważamy, że rodzime firmy mają wszelkie atuty ku temu, by dynamicznie rosnąć, także dzięki efektywnemu wykorzystaniu zewnętrznego finansowania.

Wreszcie MSP, bo to ważna dla nas grupa klientów, której towarzyszymy w rozwoju, dzieląc się naszym doświadczeniem i zapewniając unikalne na rynku rozwiązania finansowe.

Wielką wartością spotkań w ramach Akademii jest to,

że ich uczestnicy zyskują realne, praktyczne wsparcie w odpowiedzi na bodaj najbardziej palące dziś pytania: jak wzmacniać wartość przedsiębiorstwa, gdy proste rezerwy wzrostu już się wyczerpały? Jak zwiększać swoją konkurencyjność i innowacyjność? Czy i jak umiędzynarodawiać swoją działalność?

Doświadczeni, cenieni przez przedsiębiorców prelegenci zapewniają wiedzę w pigułce

— w ramach jednodniowego, bezpłatnego szkolenia przybliżają oni m.in. perspektywy rozwoju regionów i poszczególnych branż, możliwości rozwoju w ramach inteligentnych specjalizacji, najatrakcyjniejszych konkursów w programach krajowych i regionalnych, różnorodnych form wspierania rozwoju. Mając świadomość, że nowa unijna perspektywa finansowa stawia przede wszystkim na instrumenty zwrotne (preferencyjne kredyty, gwarancje etc.), nasi eksperci doradzają, jak zbudować „miks” finansowania, które pozwoli przedsiębiorstwu wykorzystać maksymalnie jego potencjał rozwoju.

Nieocenionym walorem warsztatów jest możliwość bezpośredniej rozmowy menedżerów i właścicieli firm z ekspertami. Taka formuła pozwala nam efektywnie docierać do przedsiębiorców w różnych regionach Polski z kompleksowym pakietem finansowania, zarówno w zakresie inwestycji, jak i wspierania bieżącej płynności np. poprzez faktoring. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MACIEJ SUS, dyrektor departamentu klienta biznesowego, Deutsche Bank Polska (materiał partnera)

Polecane