Na Warmii i Mazurach sezon trwa cały rok!

  • Materiał partnera
opublikowano: 06-02-2019, 08:20

Lubisz po pracy wyskoczyć na narty? Nie musisz wyprowadzać się w góry, wystarczy zamieszkać na Warmii i Mazurach!

Warmia i Mazury przyciągają urokliwym krajobrazem nie tylko latem, w ostatnich czasach również zimowa oferta wypoczynku powiększa się z każdym rokiem.

W regionie jest aż siedem ośrodków narciarskich, które oprócz zróżnicowanych tras oferują rozbudowane zaplecze gastronomiczne oraz liczne serwisy i wypożyczalnie sprzętu. Na najmłodszych czekają specjalne parki rozrywki oraz szkółki narciarskie. Młodzież z pewnością doceni możliwość korzystania ze snowparków i trenowania skomplikowanych akrobacji. Ofertę dla narciarzy uzupełnia bogata baza noclegowa w pobliżu popularnych ośrodków.

Turyści i mieszkańcy regionu chętnie korzystają z licznych tras dla narciarzy biegowych. Są one rozsiane po różnych zakątkach regionu, dzięki  czemu bez kłopotu można korzystać z nich po pracy. To doskonała forma odpoczynku i świetny sposób na regenerację po męczącym dniu.

Ci, którzy lubią wypoczynek w ciszy i z dala od ludzi, na pewno zainteresują się wędkarstwem podlodowym – z powodzeniem można je uprawiać na Warmii i Mazurach. Początkujący wędkarze mogą liczyć na wsparcie doświadczonych przewodników, którzy pomogą wybrać odpowiednie miejsce i wypożyczą potrzebny sprzęt.

Atrakcją niewymagającą ani specjalistycznego sprzętu, ani infrastruktury są spacery i nordic walking. Przyroda Warmii i Mazur zachwyca także zimą, a spacer wśród malowniczych pól i lasów jest doskonałą okazją do dotlenienia organizmu i wyciszenia myśli. Takiego wypoczynku po pracowitym dniu w wielkim mieście nigdy nie będzie można sobie zapewnić.

Warmia i Mazury są nie tylko atrakcyjne turystycznie, ale przede wszystkim są doskonałym miejscem do życia. Dzięki przemyślanej strategii rozwoju gospodarczego regionu i wskazaniu inteligentnych specjalizacji ściśle związanych z jego największymi atutami ściągają tam przedsiębiorcy i inwestorzy zmęczeni zgiełkiem i tempem życia w wielkich miastach, wybierają spokój i otoczenie bujnej przyrody. Jak mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin – Warmia i Mazury to jedno z niewielu miejsc w Polsce z powodzeniem łączące korzystne warunki do prowadzenia biznesu ze wszystkimi zaletami życia z dala od wielkich miast. U nas zdrowe życie idzie w parze z czystym zyskiem!

Dowiedz się więcej:
http://invest.warmia.mazury.pl
fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu