Nagłe zwroty akcji w TMS Pro Daytrader

opublikowano: 25-03-2013, 00:00

Jedną z najistotniejszych cech inwestowania na rynku walutowym są dynamiczne zmiany sytuacji. Gdzie jednak mogą być one żywsze i bardziej zaskakujące niż w konkursie inwestycyjnym z pulą nagród 175 000 zł.

O zwycięstwie w TMS Pro Daytrader decyduje średnia stopa zwrotu z trzech najlepszych dni inwestora, ale warunkiem wygranej jest dodatni wynik w całym konkursie. Dlatego twórcy postanowili uatrakcyjnić przebieg rywalizacji wprowadzając Ranking Pościgowy, skąd wskakiwali już do czołówki np. jerzy, czy Hajer.

— Inwestorzy o świetnych wynikach z trzech wybranych dni, ale chwilowo ponoszący stratę, mogą po jej odrobieniu błyskawicznie znaleźć się w czołówce Rankingu Generalnego. Wprowadzając Ranking Pościgowy chcieliśmy dodać im wiary w siebie, ale i ostrzec aktualnych liderów — mówi Remigiusz Siemiątkowski z Departamentu Marketingu TMS Brokers.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na konkurs.tms.plMateriał partnera cyklu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu