Nagroda: CB Richard Ellis doceniona

MAS
opublikowano: 15-06-2010, 00:00

Firma CB Richard Ellis została uznana najlepszą firmą z sektora nieruchomości komercyjnych w rankingu firm outsourcingowych opublikowanym w raporcie "Black Book of Outsourcing", oceniającym koszty i korzyści z outsourcingu. "Black Book" opracowuje Datamonitor Group na podstawie ankiet przeprowadzonych wśród odbiorców usług outsourcingowych oraz osób decyzyjnych w korporacjach na całym świecie. Dostawcy i doradcy usług outsourcingowych we wszystkich sektorach gospodarki są oceniani według 18 kryteriów, m.in. innowacji, szkoleń, relacji z klientami, zaufania i odpowiedzialności, wizerunku marki, kapitału ludzkiego, technologii i wdrażania.

CB Richard Ellis jako jedyna firma z sektora nieruchomości komercyjnych uzyskała ogólny współczynnik satysfakcji klienta powyżej 90 proc.

— Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyróżnienia. To dowód na zaufanie i poparcie naszych usług przez klientów — mówi Matthew Pullen, dyrektor obsługi klientów korporacyjnych w regionie Europy, Środkowego Wschodu i Afryki w CB Richard Ellis.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu