Nagroda Deweloper organizuje konkurs

MAS
opublikowano: 13-10-2009, 00:00

Warszawski deweloper Hirny BD ogłosił konkurs fotograficzny "Najpiękniejsze miejsca Pruszkowa". Konkurs skierowany jest zarówno do amatorów jak i profesjonalistów, zajmujących się fotografią. Celem konkursu jest zaprezentowanie najciekawszych miejsc Pruszkowa. Zdjęcia mogą być nadsyłane do 18 października 2009 r. Każdy z autorów może zgłosić maksymalnie 10 fotografii. Technika wykonania jest dowolna. Rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do 30 października. Autorzy zwycięzkich fotografii zostaną nagrodzeni aparatami fotograficznymi. Najciekawsze zdjęcia zostaną także zaprezentowane na specjalnej wystawie, zorganizowanej na terenie inwestycji Pasaż przy Parku w Pruszkowie.

— Chcemy, aby zdjęcia nadsyłane przez wszystkich pasjonatów fotografii zachęcały do spacerów, odkrywania uroków Pruszkowa i poznawania jeszcze nie znanych miejsc — mówi Piotr Hirny, prezes Hirny BD.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane