Nagroda: Poleczki Business Park zdobyło nagrodę i walczy o kolejną

MCH
opublikowano: 14-09-2010, 00:00

UBM, deweloper warszawskiego kompleksu biznesowego — Poleczki Business Park, został nagrodzony w konkursie Europe Africa Property Awards 2010 i zyskał w ten sposób szansę na światowe trofeum International Property Awards. Inwestycja została nagrodzona w kategorii Best Mixed Use Development for Poland. Wręczenie wyróżnień odbędzie się 24 września, podczas uroczystej gali w Londynie.

Europe Africa Property Awards 2010 jest częścią konkursu International Property Awards, wyłaniającego najlepsze światowe projekty z rynku nieruchomości. Rywalizacja odbywa się najpierw na szczeblach regionalnych — osobno dla Azji i Pacyfiku, Ameryki, krajów arabskich i Wielkiej Brytanii. Zdobywcy największej ilości głosów w poszczególnych strefach biorą udział w dalszym pojedynku o główną wygraną w każdej z kategorii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MCH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu