Nagroda Srebrne godło dorocznego konkursu przypadło TNT Express Poland

MWA
opublikowano: 24-12-2009, 00:00

Po raz piąty firma kurierska TNT Express Poland stanęła na podium w programie badawczym branży transportowej "Operator Logistyczny Roku 2009". W tym roku operator otrzymał srebrne godło. W klasyfikacji firm kurierskich TNT Express uznano za najlepszą firmę tego sektora w Polsce. Przedsiębiorstwo zadebiutowało w badaniu w 2005 r. plasując się na drugim miejscu. Przez trzy kolejne lata z rzędu TNT zajmowało pierwsze miejsce zdobywając miano Złotego Operatora Logistycznego Roku.

Program Operator Logistyczny Roku organizują od 2002 r. instytucja badawcza Data Group Consulting i dwumiesięcznik branżowy "Eurologistics". Celem programu jest wskazanie najlepszych praktyk w logistyce, zdefiniowanie przyczyn powodzenia w walce konkurencyjnej i wyróżnienie najlepszych operatorów usług logistycznych. Zwycięzcę wyłania badanie opinii reprezentatywnej grupy klientów firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

W tegorocznej edycji patronat merytoryczny nad imprezą sprawowały: Ministerstwo Gospodarki, Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce i Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA

Polecane