Nagrody finansowe za kreowanie jutra

SACH
opublikowano: 20-12-2011, 00:00

Autorzy nowatorskich pomysłów, które usprawniły działanie firm i organizacji, mogą wygrać konkurs z cennymi nagrodami.

To już druga edycja konkursu „Kreowanie jutra” organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Jest on skierowany do osób, które mają na swoim koncie pomysły i rozwiązania, dzięki którym udało się poprawić funkcjonowanie przedsiębiorstw, instytucji, organizacji i urzędów. Zmagania są również okazją do zaprezentowania się dla pracodawców, którzy stwarzają warunkisprzyjające rozwojowi kreatywności wśród pracowników. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy w kategorii „Kreatywny pracownik” otrzymają nagrodę główną o równowartości 5 tys. zł., natomiast wyróżnieni — o wartości 2,5 tys. zł. Najlepsi w kategorii „Pracodawca przyjazny kreatywności” otrzymają statuetki i dyplomy. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba opisać swoje rozwiązanie i jego wpływ na poprawę działania firmy oraz możliwość wprowadzenia go w innych przedsiębiorstwach. Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć pod adresem http:// www.ppp.pi.gov.pl/ppp/chapter_95454.asp.Pierwotnie termin składania wniosków został wyznaczony na 16 grudnia, jednak w związku z dużym zainteresowaniem konkursem i licznymi pytaniami PARP przedłużył nabór do 2 stycznia.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ

Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy składać osobiście lub przesyłać pocztą na adres: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa z dopiskiem na kopercie „Konkurs Kreowanie Jutra”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu