Najciekawsze zdjęcia tygodnia

Redakcja
opublikowano: 19-01-2018, 18:22

Kolejny raz przedstawiamy subiektywny wybór najciekawszych zdjęć minionego tygodnia. Zapraszamy do oglądania i życzymy miłego weekendu!Hiszpański festiwal Luminarias odbywa się w San Bartolome de Pinares w wigilię dnia Świętego Antoniego. Skoki koni przez płomienie są tradycyjną częścią obchodów, lecz współcześnie budzą kontrowersje (fot. REUTERS-Juan Medina) 


Ukraińska tenisistka Elina Switolina przygotowuje się do serwu do Czeszki Kateriny Siniakovej w trakcie meczu podczas Australian Open (fot. REUTERS-Issei Kato)


Michal Horáček, kandydat na prezydenta Czech przygotowuje się do ostatniej debaty radiowej przed wyborami, które odbyły się 12 i 13 stycznia. 26 i 27 stycznia 2018 zostanie przeprowadzona druga tura wyborów (fot. REUTERS-David W Cerny)


Palestyńscy demonstranci używają proc przeciwko izraelskim oddziałom podczas starcia przy granicy Strefy Gazy i Izraela (fot. REUTERS-Mohammed Salem)


Relaks w saunie na szczycie góry Lagazuoi w Cortina D'Ampezzo (fot. REUTERS-Stefano Rellandini)


Noworoczna ceremonia w szintoistycznej świątyni Kanda Myojin w Tokio. Polewanie się zimną wodą ma oczyszczać duszę i przynosić szczęście (fot. REUTERS-Kim Kyung-Hoon)


Ratownicy poją psa, uratowanego spod lawiny błotnej w kalifornijskim mieście Montecito (fot. REUTERS-Kyle Grillot)


Wytwórnia cegieł w Bhaktapur w Nepalu (fot. REUTERS-Navesh Chitrakar)Świnia uratowana z rzeźni będzie pierwszym zwierzęciem na świecie, które stanie się gospodarzem własnej wystawy. Świński malarz zwany Pigcasso słynie ze sztuki abstrakcyjnej. Dochód ze sprzedaży jego dzieł zostanie przekazany na azyl dla uratowanych zwierząt gospodarskich. (fot. Caters News Agency)

Zobacz galerię z poprzedniego tygodnia>>

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Redakcja

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Najciekawsze zdjęcia tygodnia