Nastoletnia raperka zarobiła ponad 1 mln USD w sześć godzin

opublikowano: 02-04-2021, 19:21

Bhad Bhabie, amerykańska raperka i osobistość internetowa pochwaliła się na Instagramie z zebrania ponad 1 mln USD w zaledwie sześć godzin przez serwis OnlyFans, donosi Variety.

Bhad Bhabie, która 26 marca miała 18 urodziny, bierze 23,99 USD miesięcznie za dostęp do swojego profilu na OnlyFans, gdzie zamieszcza zdjęcia i nagrania wideo. Subskrybenci mogą także liczyć na możliwość bezpośredniego komunikowania się z idolką. We wpisie na Instagramie raperka poinformowała, że jej całkowite wpływy przekroczyły 1 mln USD w ciągu sześciu godzin od uruchomienia profilu. Najwięcej przyniosły subskrypcje, ponad 757,5 tys. USD.

- Nieźle jak na 6 godzin – napisała Bhad Bhabie, podkreślając, że to rekord serwisu.

Poprzedni należał do amerykańskiej aktorki i modelki Belli Thorne, która w sierpniu 2020 roku na zebranie ponad 1 mln USD potrzebowała 24 godzin.

W 2017 roku Bhad Bhabie została najmłodszą raperką której utwór wszedł na listę Billboard Hot 100. W 2018 roku stała się także najmłodszą artystką w dekadzie, która zdobyła platynową płytę.

Serwis OnlyFans powstał w 2016 roku, aby umożliwić internetowym influencerom bezpośrednią monetyzację tworzonych przez nich treści.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, Variety

Polecane