Natalli-Świat: PiS nie jest zainteresowane odejściem Samoobrony

(Marek Druś)
opublikowano: 08-12-2006, 08:32

Wszelkie decyzje na temat dalszej współpracy z Samoobroną będą zapadały po ustaleniach prokuratury, podkreśliła posłanka PiS.

Aleksandra Natalli-Świat z Klubu Parlamentarnego PiS oznajmiła, że jej partia nie jest zainteresowana odejściem Samoobrony z koalicji. Posłanka zastrzegła jednak w porannych "Sygnałach Dnia", że wszelkie decyzje na ten temat będą zapadały po ustaleniach prokuratury dotyczacych skandalu w Samoobronie.

Aleksandra Natalli-Świat podkreśliła, że seksafera w tym ugrupowaniu nie wpływa na wizerunek PiS, gdyż dotyczy konkretnych osób w Samoobronie, a nie całego ugrupowania koalicyjnego. Dlatego też - zdaniem posłanki - należy poczekać na wyniki pracy prokuratury. Według posłanki, wiele będzie zależało od kierownictwa Samoobrony.Aleksandra Natalli-Świat zaznaczyła, że ważną wskazówką będą wyniki badań genetycznych posła Łyżwińskiego mające ustalić, czy jest ojcem dziecka Anety Krawczyk. Poseł Samoobrony ma dziś poddać się testom, których wyniki mają być znane za kilka dni.

(IAR)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu